Seimo socialdemokratų frakcija išsirinko naują seniūnę

Seimo socialdemokratų frakcija išsirinko naują seniūnę

Seimo socialdemokratų partijos frakcijos seniūne išrinkta Rasa Budbergytė.

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) frakcijos Seime seniūne trečiadienį išrinkta Rasa Budbergytė. Ji keičia vienerius metus frakcijai vadovavusį Julių Sabatauską, kuris išlieka opozicijos lyderiu.

LSDP frakcija seniūną renka rotacijos principu – vadovybė keičiama kasmet.

„Labai džiaugiuosi, tuo, kad net veikiant sudėtingomis sąlygomis mūsų frakcijai pavyko būti konstruktyvia opozicija. Frakcijos seniūne tampu atsakingu momentu, kai svarstomas biudžetas. Biudžetas, kuriam mes socialdemokratai negalime pritarti, nes pažadai medikams, mokytojams ir kitiems biudžetininkams dėl atlyginimo kėlimo yra neištesėti. Mūsų socialdemokratų tikslas didinti žmonių pajamas, kad visi Lietuvos žmonės turėtų vienodas galimybes “, - sako R. Budbergytė.

„Džiaugiuosi, kad kaip tikri socialdemokratai išlaikome lyčių lygybę ir nauja mūsų seniūne, tampa R. Budbergytė. Per šiuos metus teko sudėtingi uždaviniai, dirbti su tokia Seimo dauguma nebuvo lengva, tačiau džiaugiuosi frakcijos pasiekimais. Vienas iš tokių pasiekimų - individualus konstitucinis skundas“, - sako J. Sabatauskas.

LSDP frakciją Seime sudaro 9 parlamentarai.

Socialdemokratai – didžiausia partija Lietuvoje, vienijanti 16,5 tūkst. narių.

Susiję straipsniai

Close