Rinkimai parodė, kad LSDP – didžiausia ir stipriausia politinė jėga

Rinkimai parodė, kad LSDP – didžiausia ir stipriausia politinė jėga

Socialdemokratai vadovaus kas ketvirtai Lietuvos savivaldybei – 15 merų, daugybė tarybų narių ir administracijos vadovų dirbs miestų ir miestelių žmonių labui.

Pagal išrinktų merų (15) ir mandatų (274) skaičių socialdemokratai savivaldos rinkimuose – pirmi.

Savivaldos rinkimų rezultatai rodo, kad Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP) išlieka didžiausia ir stipriausia politine jėga.

 

 

„Dėkodamas visiems už palaikymą, noriu pasakyti, kad mūsų atsinaujinimas duoda grąžą ir visuomenė teigiamai vertina procesus, vykstančius partijoje“, - pirmadienį BNS surengtoje spaudos konferencijoje kalbėjo G. Paluckas.

Komentuodamas rinkimų rezultatus jis pažymėjo, kad antrajame rinkimų ture mero postus laimėjo nauji socialdemokratų veidai.

Pavyzdžiui, Alytuje pergalę švenčia Nerijus Cesiulis, Marijampolėje – Povilas Isoda, Ignalinoje – Justas Rasikas, Pakruojyje – Saulius Margis.

Antai Ignalinos rajono meru išrinktas J. Rasikas antrame rinkimų ture įveikė „valstietį“ Henriką Šiaudinį.

„Ignalina švenčia demokratijos pergalę. Kodėl „valstiečiai“ čia pralaimėjo? Nes jie pamiršo žmones: tik per rinkimus meras ir administracija pradėjo lankytis pas gyventojus. O žmonės klausė: kur jūs buvote 24 metus? Dabar Ignalina turi realią galimybę atsispirti nuo dugno“, - kalbėjo J. Rasikas.

Spaudos konferencijoje dalyvavęs Marijampolės meru išrinktas P. Isoda pažymėjo, kad žmonės įvertino socialdemokratų atliktus darbus, taip pat tai, kad jo konkurentas „valstietis“ kovojo ne itin garbingai. „Tačiau žmonės patikėjo ne populizmu, ne juodinimu, o konkrečiais pasiekimais“, - sakė P. Isoda.

G. Paluckas, vertindamas kai kurių politologų kalbas apie tai, kad LSDP tampa regionų partija, tai vadino spekuliacijomis.

„Jei taip vertintume, tai galima būtų sakyti, kad visos politinės partijos yra tapusios regioninėmis, nes nė viena nelaimėjo didmiestyje. Tokie išvedžiojimai nėra priimtini. Turime frakciją Seime, esame atstovaujami Europos Parlamente, todėl toks etikečių kabinimas – spekuliacijos ir išvedžiojimai“, - sakė G. Paluckas.

LSDP pirmininkas, be kita ko, atkreipė dėmesį, kad rinkimų kova dalyje savivaldybių nebuvo švari: naudotas tiek nacionalinis, tiek vietinis administracinis resursas peržengiant tiek etikos, tiek įstatymų ribas.

Susiję straipsniai

Close